Płytka montażowa do rolet

Instalowanie rolet w swoim domu lub biurze jest bardzo proste i znacznie podnosi jakość przebywania w danej przestrzeni. Dzięki temu ogranicza się zbyt silne ogrzewanie obiektu promieniami słonecznymi, co jest szczególnie uciążliwe w wakacje. Do tego dochodzi fakt, że w miejscach pracy słońce może zmniejszać komfort użytku monitora komputera, a co za tym idzie – obniżyć efektywność. W każdym przypadku potrzebna będzie płytka montażowa. Zapraszamy do zakupu!

Kupiłeś roletę i musisz przymocować ją do swojego okna? W takim razie potrzebna Ci jest płytka montażowa. Zazwyczaj montaż nie wymaga ingerencji w strukturę okna – jest bezinwazyjny, ponieważ produkt przykleja się za pomocą specjalnej taśmy klejącej znajdującej się z tyłu płytki. To doskonałe rozwiązanie w przypadku okien nieuchylnych, a także sytuacji, kiedy roleta nie będzie montowana na stałe (np. kiedy planuje się zainwestowanie w bardziej skomplikowane rolety zewnętrzne).

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, ponieważ poza samymi płytkami do montażu znaleźć możesz także haczyki do rolet, jak i całe mechanizmy.

Produkty

Płytka montażowa classic komplet 2szt.

Jest to bezinwazyjny w montażu zestaw, który pasuje do większości rolet na rynku. Posiada białą lub brązową kolorystykę.

Płytka montażowa Zebra komplet 2szt.

Ten rodzaj jest odrobinę dłuższy i posiada budowę umożliwiającą zainstalowanie rolety dzień-noc (tzw. Zebra). Montaż jest bezinwazyjny (płytki podklejono taśmą samoprzylepną). Kolor: biały lub brązowy.

550

Zaakceptowanych projektów

300

Stałych Klientów

3

Nominacje do nagród

14

Lat doświadczenia