Haczyki montażowe do rolet

Zbyt intensywne oświetlenie pomieszczenia może powodować spory dyskomfort, który dotyczy np. uniemożliwienia korzystania z monitorów LCD, nadmiernego nagrzewania się obiektu, ograniczania widoczności. To nie tylko zmniejsza efektywność wykonywanych działań, ale też może negatywnie wpływać na wzrok. Wyjściem z tej sytuacji jest zakupienie rolety zaciemniającej. By ją umieścić na oknie, konieczne jest zaopatrzenie się w haczyki montażowe.

Haczyki montażowe występują w różnych rodzajach, ponieważ wszystko zależy od wybranego modelu rolet, jak i wymiarów samego okna. Jak sama nazwa wskazuje, produkt należy zahaczyć o okno w ten sposób, by jego (haczyka) dłuższa część znajdowała się po wewnętrznej stronie lokalu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Produkty

Haczyk montażowy komplet 2szt.

Ten zestaw jest przeznaczony do okien o standardowych wymiarach. Sprawdza się w przypadku zwyczajnych rolet zaciemniających. Haczyki montażowe instaluje się zaskakująco łatwo. Występują w dwóch kolorach – białym i brązowym.

Haczyk montażowy przedłużony komplet 2szt.

W tym przypadku produkt jest lepiej dopasowany do okien, które posiadają szerszą ramę od standardowej. Dzięki temu nie ma potrzeby zaopatrywania się w specjalnie wydłużane rolety. Kolory: biały i brązowy.

Przedłużone haczyki do rolet Zebra komplet 2szt.

Ten model również jest dostosowany do szerszych okien. Nie montuje się w nim zwyczajnych rolet, ale te rodzaju Zebra. Kolorystyka w tym przypadku również jest biała lub brązowa.

550

Zaakceptowanych projektów

300

Stałych Klientów

3

Nominacje do nagród

14

Lat doświadczenia