Mechanizmy do rolet

Rolety zaciemniające to przedmioty wyjątkowo przydatne i ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie bez nich. Dlaczego? Intensywne światło wpadające przez okno może oślepiać użytkowników danej powierzchni oraz nadmiernie ogrzewać pomieszczenie. To bardzo uciążliwe zjawisko, tymczasem wspomniana roleta doskonale się sprawdzi.

Roleta to zwinięty pasek materiału. Żeby używało się ją wygodnie, należy ją w odpowiedni sposób przymocować. Potrzebny jest do tego mechanizm do rolet. Jest on samohamujący, co oznacza, że nawet w przypadku nieopuszczenia rolety do końca jej długości, to zostanie ona podtrzymana na odpowiedniej wysokości. Zestaw zwykle składa się ze wspomnianego, obrotowego mechanizmu, a także dwóch haczyków, żyłek podtrzymujących i łańcuszka. Owe żyłki sprawią, że roleta będzie cały czas znajdowała się w jak najmniejszej odległości od okna, również, kiedy jest ono otwarte, a na zewnątrz będzie panować wichura. Występują różne rodzaje takich zestawów. Chodzi na przykład o mechanizm do rolet w kasecie lub bez owej kasety. Nazywa się tak osłonkę na rolkę.

Produkty

Mechanizm do rolet materiałowych Classic, LUX, 100% zaciemnienia

Ten model doskonale sprawdzi się w przypadku większości rolet na rynku. Dochodzi do tego fakt, że jego montaż jest bardzo prosty i intuicyjny. Zestaw występuje w kolorystyce białej i brązowej.

Mechanizm do rolet dzień-noc – Zebra

W tym przypadku odrobinę różni się haczyk, który jest wzbogacony o dodatkowy element, umożliwiający zainstalowanie popularnych rolet dzień-noc.

550

Zaakceptowanych projektów

300

Stałych Klientów

3

Nominacje do nagród

14

Lat doświadczenia