Do biura

Nasze miejsce pracy wymaga odpowiedniego wyposażenia, które ułatwi nam codzienne funkcjonowanie. Tablice korkowe, organizery na biurko, specjalne antypoślizgowe maty, to naturalne produkty z korka doskonale sprawdzające się w biurze. Mogą nam służyć przez wiele lat, bowiem sam korek to trwały surowiec. Co więcej, sprawdzają się także w pomieszczeniach, w których panuje wilgoć oraz niska temperatura.

Tablice korkowe

Kolorowe tablice korkowe
Kolorowe tablice korkowe samoprzylepne (korexradom.pl)

Tablice korkowe idealnie nadają się do pomieszczeń biurowych, miejsca pracy w domu, szkoły czy urzędów. Można nich umieszczać ważne informacje, ogłoszenia, adresy itp. Dodatkowo dzięki naturalnemu wyglądowi pasują niemal do każdego wystroju wnętrza. Prosty montaż oraz lekkość materiału jest niemałą zaletą. Dodatkowo obok tradycyjnych tablic na gwoździe, dostępne są także tablice samoprzylepne, które można umieścić w dowolnym miejscu. Wyróżniają się także dużą paletą barw.

Podkładki korkowe

Podkładka korkowa pod kubekZapewne wielu z nas zdarzyło się, iż podczas pracy umieściliśmy na biurku kubek z gorącym napojem, którego spód „oznaczył” istotne dokumenty. By tego uniknąć stosuje się podkładki korkowe. Główną ich zaletą jest to, iż nie nagrzewają się oraz nie ślizgają po blacie. Wyglądają estetycznie, a my zaś nie wykosztujemy się, gdy zdecydujemy się na zakup zestawu takowych akcesoriów. Jeszcze innym cennym elementem, który bywa często używany podczas spożywania gorących napojów są specjalne korkowe nakładki na kubek. Dzięki nim zamiast oczekiwać aż herbata lub kawa wystygnie, możemy chwycić kubek w dłoń, bowiem jak już wspomniano korek pod wpływem ciepłą nie zmienia swojej temperatury.

Organizery na biurko

Nic tak nie przyspiesza pracy jak porządek na naszym biurku. Walające się dokumenty, długopisy oraz inne karteluszki z pewnością nie są pożądane w miejscu pracy. Dlatego producenci różnych akcesoriów korkowych proponują także specjalne organizery na biurku. Mogą być przeznaczone na przybory lub dokumenty. Podobnie działają specjalne pojemniki korkowe na dokumenty, które można umieścić w szufladach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *